Cestuj bez miliónov (tlačená kniha + E-Book) + členstvo v PRIORITY CLUB

66.00  49.00 

Jasný, kompletný návod ako už navždy cestovať kamkoľvek a kedykoľvek lacno a šikovne.

Vďaka ľuďom, ktorí si už knihu v minulosti kúpili viem, že priemerne ušetrí každý 100€ – 300 € na dovolenke v rámci Európy a 500 € – 1000 € v exotike.

Nejde len o letenky, ale aj o ubytovanie, turistické pasce, dopravu, výlety, či stravovanie. Nehovoriac o ušetrení energie a času, kniha ti ušetrí od teraz až kým budeš cestovať poriadne veľa peňazí.

V rámci objednávky získavaš:

 • tlačenú verziu knihy Cestuj bez miliónov
 • elektronickú verziu knihy Cestuj bez miliónov
 • členstvo v Priority Travelhacker Klube
 • bonusy (ťaháky, checklisty, nové tipy, videonávody)

Na sklade

Kategória: SKU: 333333333

Popis

Čo nájdeš v knihe Cestuj bez miliónov?

Celé know-how, všetky tipy, od leteniek do Európy, eurotripov, cez letenky do exotiky, ubytovanie a praktické tipy od A po Z.

Vďaka ľuďom, ktorí si už knihu v minulosti kúpili viem, že priemerne ušetrí každý 100€ – 300€ na dovolenke v rámci Európy a 500€ – 1000€ v exotike.

Nejde len o letenky, ale aj o ubytovanie, turistické pasce, dopravu, výlety, či stravovanie. Nehovoriac o ušetrení energie a času, kniha ti ušetrí od teraz až kým budeš cestovať poriadne veľa peňazí.

Hodnota knihy je stovky eur za rok.

Ja ti ponúkam možnosť začať cestovať šikovne a lacno od teraz už navždy za 37 € s e-verziou a tlačenou verziou knihy.

Matematika nepustí. Nekupuješ si knihu, či členstvo v skupine. Kupuješ si doživotnú zľavu na letenky. Za veľmi výhodnú cenu. A navyše, mám tu pre teba jeden prísľub.

S knihou Cestuj bez miliónov získaš:

Viac cestovania

Keď cestuješ za menej, môžeš cestovať častejšie. OVEĽA častejšie.

Menej stresov na cestách

Ja som si ich už zažila, aj za teba. A tipy AKO SA IM VYHNÚŤ som spísala do knihy.

Viac peňazí

Ktoré zostanú v tvojej peňaženke. Alebo si za ne kúpiš viac leteniek. To nechám na teba.

Viac sebaistoty

V kupovaní leteniek, ubytovania, ale aj samotnom cestovaní.

Cestovať šikovne a lacno nie je žiadna mágia. Len stačí vedieť, ako na to. Preto ťa môžem ubezpečiť, že keď som to zvládla ja, zvládneš aj ty. Chceš vedieť, ako to robím?

A samozrejme: bonusy!

Čo by to bolo bez bonusov. Pripravila som ich tak, aby ti maximálne pomohli.

1

Ťahák praktických cestovateľských odkazov v online forme

Všetky stránky, ktoré potrebuješ k cestovaniu na JEDNOM MIESTE, zoradené od A po Z. Poslúžia ti na rýchlu orientáciu, ale aj vtedy, keď nemáš čas čítať celú kapitolu v knihe. Odkazy stále dopĺňam, no po 200 som ich už prestala rátať. 🙂

2

Checklisty na balenie

Na zimu, na leto ale aj pre cestovateľských nováčikov. Budeš mať istotu, že nezabudneš na nič dôležité. Checklisty sú dostupné v prehľadných PDF, ktoré si môžeš vytlačiť pred každou cestou.

3

Nové tipy (navždy)

Priznajme si to. Letenkový svet je dynamický, stále sa niečo mení. Práve preto robím AKTUALIZÁCIE. Tie menšie prídu niekoľkokrát za rok na e-mail. Priemerne raz za rok môžeš čakať novú verziu knihy, ktorú dostaneš v e-forme zadarmo. Tí, ktorí si kúpili knihu medzi prvými majú už teraz tretiu verziu knihy úplne zdarma.

4

Checklist – Začiatočník na cestách

Získaš istotu, že máš zvládnuté všetko od prípravy na cesty až po samotné cestovanie. Toto je ideálne, ak sa chystáš cestovať prvýkrát bez cestovky.

5

6 užitočných videonávodov

Dozvieš sa kedy kúpiť letenku do exotiky cez vyhľadávač a kedy počkať na akciu alebo chybu. Naučíš sa kde a ako booknuť Letné dovolenky na vlastnú päsť a omnoho viac.

Na 95% idem do toho…

Super! Som rada. Ak ešte potrebuješ záverečné ubezpečenie, toto všetko dostaneš:

 1. Jasný, kompletný návod ako už navždy cestovať kamkoľvek a kedykoľvek lacno a šikovne. (Jeden z čitateľov knihy ušetril vďaka tipom z knihy za prvý rok 8000€ na letenkách a ubytovaní)
 2. Hovorí sa “Daruj človeku rybu, nasýtiš ho na jeden deň, nauč ho loviť, dáš mu potravu na celý život”. Ja ťa naučím loviť. Letenky, ubytovanie, dopravu, stravovanie, internet, aplikácie, pláže…Môžem pokračovať.
 3. Ušetríš hodiny (alebo aj týždne, mesiace?) času, ktorý by ti inak zobralo hľadanie informácií, plánovanie, či porovnávanie rôznych ponúk na vlastnú päsť.
 4. To, že budeš mať zrazu všetky potrebné informácie a komunitu, na ktorú sa vieš obrátiť ti dá väčšiu istotu a ľahkosť pri cestovaní.
 5. Stále sa učím nové triky ako ušetriť peniaze, či čas na cestách. A prvé miesto, kam s nimi vždy idem je Priority Club. Áno, ten, do ktorého môžeš získať prístup.
 6. Kniha, či Priority Club nie sú primárne moje produkty. Je to niečo, na čom mi záleží, čím žijem a čo robím s radosťou.

Klikni nižšie a začni aj ty cestovať. Hneď teraz:

Garancia vrátenia peňazí

Sľubujem, že ak ti kniha Cestuj bez miliónov nepomôže cestovať šikovnejšie a lacnejšie, VRÁTIM ti peniaze bez akýchoľvek otázok a navyše, ak máš set s tlačenou knihou, ZAPLATÍM všetky náklady s jej vrátením. Bez otázok.

“ Nekupuješ si knihu. Kupuješ si doživotnú zľavu na cestovanie.”

KNIHA + PRIORITY CLUB
získaš tlačenú knihu, ebook a ešte aj členstvo dokopy za 66 € 49 €

 

PRIAMY KONTAKT NA MŇA

Jediné miesto, kde sa ma môžeš opýtať na čokoľvek a máš garantovanú MOJU ODPOVEĎ je Priority Club. Objednaj si do neho vstupenku spolu s knihou Cestuj bez miliónov. Samostatne sa objednať nedá.

ČLENSTVO V PRIORITY CLUBE

Uzatvorená skupina, kde sa môžeš opýtať na čokoľvek spojené s cestovaním.

Okrem samotného členstva v skupine sa môžeš sa tešiť aj na videonávody a exkluzívne tipy, ktoré neuverejňujem mimo travelhackerskej komuity. Bonusom je komunita vyše 2 400 podobne zmýšľajúcich cestovateľov.

 


 

Čo je Priority Klub?

Priamy kontakt na mňa:

 • opýtaj sa na čokoľvek a dostaneš odpoveď
 • na akékoľvek otázky odpovedám každý deň osobne

Videonávody:

 • aby som ti čo najviac uľahčila cestovanie
 • každý mesiac ti pošlem nový cestovateľských Checklist či ťahák (napríklad na tie naj cestovateľské aplikácie či prehľad destinácií podľa mesiacov kedy je tam sezóna
 • budeš mať k dispozícii videonávody na vyhľadávanie leteniek a ďalšie tipy z knihy

Travelpositive KOMUNITA:

 • vyše 2400 cestovateľov, ktorí ti radi poradia aj z vlastnej skúsenosti
 • aktuálne novinky a updaty čo sa týka destinácií, akciových leteniek, zmien u prepravcov, zľavové kódy, extra kupóny za ubytko a dopravu

 


 

Jediné miesto, kde sa ma môžeš opýtať na čokoľvek a máš garantovanú moju odpoveď je Priority Klub. Objednaj si do neho vstupenku spolu s knihou Cestuj bez miliónov.

“Ak chcete cestovať lacno po celom svete, toto je kniha, ktorú odporúčam. Je v nej všetko, čo treba vedieť na hľadanie lacných leteniek a výhodné cestovanie. Obsahuje veľa praktických návodov na zníženie ceny leteniek za pár minút, vďaka ktorým neprídete o peniaze a ušetríte.”

Dušan Kráľ, zakladateľ portálu kadetade.com

“Je neuvěřitelné, jak se dá v jedné knize předat lidem tolik cestovatelského know-how, kolik většina z nás postupně sbírala několik let. Její přečtení je téměř povinnost pro každého začínajícího nebo mírně pokročilého cestovatele, kterému není úplně jedno, kolik za své cesty zaplatí.”

Miroslav Polach, spoluzakladateľ portálu zaletsi.cz

 


 

Ďakujem Jani za rady, tvoja kniha je super a aj vďaka nej idem na 5 dovoleniek tento rok + šiesta sa vďaka článku o bookingu už črtá

Marek

Janka, chcem moc poďakovať za všetky Tvoje tipy, je to paráda a moc to pomáha a teraz osobitne za 75 EURový kupón na booking, vďaka Tebe sme mali väčší budget na iné aktivity. Veľká vďaka za to, čo robíš a ako to robíš!

Eva Sládeková

Janka je expert na hľadanie TOP letov a ubytovania. Sama by som sa s hľadaním výhodných leteniek trápila aj 3 dni a vďaka jej tipom to dokážem za pár minút. Janka, ďakujem, ušetrila si mi stovky eur!

Janka Chytráčková

Travelhackerký Priority club je pecka! Aktuálne hacky na ubytko, letenky, destinácie sú na nezaplatenie. Pre vášnivého cestovateľa je to proste návod ako cestovať do zbláznenia sa skvelé ceny

Barbora

Stručné a jasné tipy ako dosiahnuť veľa hudby za málo peňazí. Nízkorozpočtovému cestovaniu sa venujem už pár rokov, no netušila som, koľko toho ešte neviem… som ti veľmi vďačná

Michaela Kubaláková

Komplexné a prehľadné riešenie low-costového cestovania bez zbytočností a komplikovaných omáčok. Priamo, konkrétne, užitočné.

Matej Žiak

Vo VIP skupine vidím všetky novinky a akcie medzi prvými. Keď mám nejakú cestovateľskú otázku, vždy dostanem rýchlu odpoveď.

Lukáš Jankura

Kniha je super! Plná vynikajúcich tipov a trikov a hlavne užitočných informácií, ktoré by som dlho vyhľadávala a na to nemám bohužial čas. Takto som ich získala všetky pokope a ihneď. Len tak ďalej Janka

Alis Krizankova