Cestuj bez miliónov

Toto je tvoja vstupenka do ktorejkoľvek destinácie na svete.

Pripravila som pre teba:

Knihu Cestuj bez miliónov

Priority Klub

Ďalšie bonusy

Ak sa náhodou ešte nepoznáme, tak ahoj ? Ja som Janka. Väčšina ľudí ma pozná ako Janku Travelhacker. Mojou vášňou je cestovanie a milujem zdieľať návody ako pri cestovaní ušetriť čas, nervy a hlavne peniaze. O tom ako cestovať bez miliónov na účte som založila blog, ktorý v roku 2017 získal ocenenie Blog roka v kategórii cestovanie a podobne skvelé ocenenie získal aj v roku 2018.

Možno ti teraz behá po rozume “Odkiaľ tá Janka berie všetky cestovateľské tipy a vychytávky?”

No dobre teda, poviem ti. Mám 1 zdroj, z ktorého čerpám všetky návody na bookovanie lacných leteniek a ubytka kdekoľvek na svete. A tento zdroj sa volá…

kniha Cestuj bez miliónov.

Mohli ste ma vidieť vo viac ako 30 médiách:

Čo nájdeš v knihe Cestuj bez miliónov?

Jasný, kompletný návod ako už navždy cestovať kamkoľvek a kedykoľvek lacno a šikovne.

Vďaka ľuďom, ktorí si už knihu v minulosti kúpili viem, že priemerne ušetrí každý 100€ – 300 € na dovolenke v rámci Európy a 500 € – 1000 € v exotike.

Nejde len o letenky, ale aj o ubytovanie, turistické pasce, dopravu, výlety, či stravovanie. Nehovoriac o ušetrení energie a času, kniha ti ušetrí od teraz až kým budeš cestovať poriadne veľa peňazí.

S knihou Cestuj bez miliónov získaš:

Viac cestovania

Keď cestuješ za menej, môžeš cestovať častejšie. OVEĽA častejšie.

Menej stresov na cestách

Ja som si ich už zažila, aj za teba. A tipy AKO SA IM VYHNÚŤ som spísala do knihy.

Viac peňazí

Ktoré zostanú v tvojej peňaženke. Alebo si za ne kúpiš viac leteniek. To nechám na teba.

Viac sebaistoty

V kupovaní leteniek, ubytovania, ale aj samotnom cestovaní.

Cestovať šikovne a lacno nie je žiadna mágia. Len stačí vedieť, ako na to. Preto ťa môžem ubezpečiť, že keď som to zvládla ja, zvládneš aj ty. Chceš vedieť, ako to robím?

A samozrejme: bonusy!

Čo by to bolo bez bonusov. Pripravila som ich tak, aby ti maximálne pomohli.

1

Ťahák praktických cestovateľských odkazov v online forme

Všetky stránky, ktoré potrebuješ k cestovaniu na JEDNOM MIESTE, zoradené od A po Z. Poslúžia ti na rýchlu orientáciu, ale aj vtedy, keď nemáš čas čítať celú kapitolu v knihe. Odkazy stále dopĺňam, no po 200 som ich už prestala rátať. ?

2

Checklisty na balenie

Na zimu, na leto ale aj pre cestovateľských nováčikov. Budeš mať istotu, že nezabudneš na nič dôležité. Checklisty sú dostupné v prehľadných PDF, ktoré si môžeš vytlačiť pred každou cestou.

3

Nové tipy (navždy)

Priznajme si to. Letenkový svet je dynamický, stále sa niečo mení. Práve preto robím AKTUALIZÁCIE. Tie menšie prídu niekoľkokrát za rok na e-mail. Priemerne raz za rok môžeš čakať novú verziu knihy, ktorú dostaneš v e-forme zadarmo. Tí, ktorí si kúpili knihu medzi prvými majú už teraz tretiu verziu knihy úplne zdarma.

4

Checklist – Začiatočník na cestách

Získaš istotu, že máš zvládnuté všetko od prípravy na cesty až po samotné cestovanie. Toto je ideálne, ak sa chystáš cestovať prvýkrát bez cestovky.

5

6 užitočných videonávodov

Dozvieš sa kedy kúpiť letenku do exotiky cez vyhľadávač a kedy počkať na akciu alebo chybu. Naučíš sa kde a ako booknuť Letné dovolenky na vlastnú päsť a omnoho viac.

Tí, ktorí majú knihu o tom vedia svoje:

Ďakujem Jani za rady, tvoja kniha je super a aj vďaka nej idem na 5 dovoleniek tento rok + šiesta sa vďaka článku o bookingu už črtá

Marek

Janka, chcem moc poďakovať za všetky Tvoje tipy, je to paráda a moc to pomáha a teraz osobitne za 75 EURový kupón na booking, vďaka Tebe sme mali väčší budget na iné aktivity. Veľká vďaka za to, čo robíš a ako to robíš!

Eva Sládeková

Janka je expert na hľadanie TOP letov a ubytovania. Sama by som sa s hľadaním výhodných leteniek trápila aj 3 dni a vďaka jej tipom to dokážem za pár minút. Janka, ďakujem, ušetrila si mi stovky eur!

Janka Chytráčková

Travelhackerký Priority club je pecka! Aktuálne hacky na ubytko, letenky, destinácie sú na nezaplatenie. Pre vášnivého cestovateľa je to proste návod ako cestovať do zbláznenia sa skvelé ceny

Barbora

“Ak chcete cestovať lacno po celom svete, toto je kniha, ktorú odporúčam. Je v nej všetko, čo treba vedieť na hľadanie lacných leteniek a výhodné cestovanie. Obsahuje veľa praktických návodov na zníženie ceny leteniek za pár minút, vďaka ktorým neprídete o peniaze a ušetríte.”

Dušan Kráľ, zakladateľ portálu kadetade.com

“Je neuvěřitelné, jak se dá v jedné knize předat lidem tolik cestovatelského know-how, kolik většina z nás postupně sbírala několik let. Její přečtení je téměř povinnost pro každého začínajícího nebo mírně pokročilého cestovatele, kterému není úplně jedno, kolik za své cesty zaplatí.”

Miroslav Polach, spoluzakladateľ portálu zaletsi.cz

Koľko kniha Cestuj bez miliónov stojí?

Vďaka ľuďom, ktorí si už knihu v minulosti kúpili viem, že priemerne ušetrí každý 100 € – 300 € na dovolenke v rámci Európy a 500 € – 1000 € v exotike.

Nejde len o letenky, ale aj o ubytovanie, turistické pasce, dopravu, výlety, či stravovanie. Nehovoriac o ušetrení energie a času, kniha ti ušetrí od teraz až kým budeš cestovať poriadne veľa peňazí.

Hodnota knihy je stovky eur za rok.

Ja ti ponúkam možnosť začať cestovať šikovne a lacno od teraz už navždy za 29 € s e-verziou knihy a za 37 € s e-verziou a tlačenou verziou knihy.

Matematika nepustí. Nekupuješ si knihu, či členstvo v skupine. Kupuješ si doživotnú zľavu na letenky. Za veľmi výhodnú cenu. A navyše, mám tu pre teba jeden prísľub.

Garancia vrátenia peňazí

Sľubujem, že ak ti kniha Cestuj bez miliónov nepomôže cestovať šikovnejšie a lacnejšie, VRÁTIM ti peniaze bez akýchoľvek otázok a navyše, ak máš set s tlačenou knihou, ZAPLATÍM všetky náklady s jej vrátením. Bez otázok.

“ Nekupuješ si knihu. Kupuješ si doživotnú zľavu na cestovanie.”

Ukážka knihy

Na 95% idem do toho…

Super! Som rada. Ak ešte potrebuješ záverečné ubezpečenie, toto všetko dostaneš:

  1. Jasný, kompletný návod ako už navždy cestovať kamkoľvek a kedykoľvek lacno a šikovne. (Jeden z čitateľov knihy ušetril vďaka tipom z knihy za prvý rok 8000€ na letenkách a ubytovaní)
  2. Hovorí sa “Daruj človeku rybu, nasýtiš ho na jeden deň, nauč ho loviť, dáš mu potravu na celý život”. Ja ťa naučím loviť. Letenky, ubytovanie, dopravu, stravovanie, internet, aplikácie, pláže…Môžem pokračovať.
  3. Ušetríš hodiny (alebo aj týždne, mesiace?) času, ktorý by ti inak zobralo hľadanie informácií, plánovanie, či porovnávanie rôznych ponúk na vlastnú päsť.
  4. To, že budeš mať zrazu všetky potrebné informácie a komunitu, na ktorú sa vieš obrátiť ti dá väčšiu istotu a ľahkosť pri cestovaní.
  5. Stále sa učím nové triky ako ušetriť peniaze, či čas na cestách. A prvé miesto, kam s nimi vždy idem je Priority Club. Áno, ten, do ktorého môžeš získať prístup.
  6. Kniha, či Priority Club nie sú primárne moje produkty.  Je to niečo, na čom mi záleží, čím žijem a čo robím s radosťou.

Klikni nižšie a začni aj ty cestovať. Hneď teraz:

Ty rozhoduješ, čo všetko chceš o šikovnom cestovaní vedieť.
Staň sa členom Travelhackerského Prority Klubu

KNIHA + PRIORITY KLUB
získaš tlačenú knihu, ebook a ešte aj členstvo dokopy za 66 € 49 €

PRIAMY KONTAKT NA MŇA

Jediné miesto, kde sa ma môžeš opýtať na čokoľvek a máš garantovanú MOJU ODPOVEĎ je Priority Club. Objednaj si do neho vstupenku spolu s knihou Cestuj bez miliónov. Samostatne sa objednať nedá.

ČLENSTVO V PRIORITY CLUBE

Uzatvorená skupina, kde sa môžeš opýtať na čokoľvek spojené s cestovaním.

Okrem samotného členstva v skupine sa môžeš sa tešiť aj na videonávody a exkluzívne tipy, ktoré neuverejňujem mimo travelhackerskej komunity. Bonusom je komunita vyše 2 400 podobne zmýšľajúcich cestovateľov + aktuálne NOVINKY týkajúce sa destinácií, akciových leteniek, zmien u prepravcov, zľavové kódy, extra kupóny za ubytko a dopravu.

Jediné miesto, kde sa ma môžeš opýtať na čokoľvek a máš garantovanú MOJU ODPOVEĎ je Priority Club.
Objednaj si do neho vstupenku
 spolu s knihou Cestuj bez miliónov. Samostatne sa objednať nedá.

Pozri, ako to v Priority Klube vyzerá a čo si na ňom najviac cenia samotní členovia.

Je to možno zvláštne ? Ale mne sa páči, že sú tu ľudia na úrovni… ? že aj keď tu niekto dá blbú, trápnu otázku, tak ho hneď nevysmeme, ale normálne mu poradíme. Som vo viacerých cestovateľských skupinách, takže už som fakt zažila hocičo ?

Lucia Gazdurová

Mne konkrétne pomohla s tipmi na dovolenku na Malte + refundácia pre brata a priateľku na letenky pri niekoľkohodinovom meškani lietadla. V podstate leteli s priateľkou aj dcérou zadarmo. Dostal tuším 800 eur naspäť.

Lucia Lulka Veselová

Keď čítam príspevky v skupine, tak ma to inšpiruje na ďalšie moje plánovanie ciest a zaujímavých miest – najbližšie Malaga, Gibraltar… a ďalšie sú ešte v hlave…

Jana Pavlickova

Mne sa najviac paci ze su tu ozaj skúsení Travelhackeri, ktorí si poradia navzájom a dopĺňajú ťa

Zuzana Jančovičová